Columbia Crestwood Waterproof

2 069 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • Více variant89 Kč97 % • 80 371 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma29 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 24 540 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Značka
Voděodolné
Typ boty
tenisky

• , zakoupeno v Sportisimo

• Širší bota s dostatečným prostorem pro prsty.

Na vnitřní straně v prostoru paty je pod vložkou rozhraní vyztužení a měkčení, které způsobuje výškové rozhraní. Je dost cítit při chůzi. Zkoušel jsem dvoje boty a měly stejnou vadu = seriová výrobní vada. Jelikož se mi boty jinak líbili, vyrovnal jsem tento výškový rozdíl měkčeným filcem a je to OK.

• , zakoupeno v Sportisimo

Obuv sedí dobře, jen vypadají tvrdší, než jsem z popisu očekával.
    Nicméně jsem je ještě neměl venku, na sněhu je tuto zimu již asi nevyzkouším a proběhnout jsem se také ještě nebyl (beru pro případ nouze - od toho mám speciální obuv)

• Columbia je osvědčená značka, mnoholeté dobré zkušenosti s kvalitou

Barefoot
Voděodolné
Typ boty
tenisky

Pánské voděodolné turistické boty Columbia Crestwood™ Waterproof jsou ideální pro vysokohorské treky i každodenní outdoorové aktivity v přírodě. Pánské trekové boty Columbia Crestwood™ Waterproof jsou vyrobené z voděodolného a přitom prodyšného materiálu. Můžete tak mít jistotu, že Vaše nohy zůstanou v suchu i svěží po celou dobu. Svršek boty je ušit ze síťoviny a semiše, které překrývá syntetická kůže. To znamená, že bota je nadprůměrně odolná.

Mezipodešev Techlite™ tlumí dopady a ušetří vám energii při chůzi. Podešev s technologií Omni-Grip™ se vyznačuje přilnavostí na jakémkoliv terénu. Budete tak mít prostor se věnovat především sami sobě a svým výkonům.

Přednosti pánské obuvi Columbia: svršek z kombinace síťoviny, semiše a syntetické kůže krytý jazyk a obsázka na špičce prodyšná a vodotěsná membrána Omni-Tech™ tlumící mezipodešev Techlite™ nebarvící přilnavá gumová podešev Omni-Grip™

Technologie značky Columbia

Jak vybrat boty na turistiku?

• , zakoupeno v Sportisimo

• Širší bota s dostatečným prostorem pro prsty.

• , zakoupeno v Sportisimo

Obuv sedí dobře, jen vypadají tvrdší, než jsem z popisu očekával.

• Columbia je osvědčená značka, mnoholeté dobré zkušenosti s kvalitou
  • , zakoupeno v Sportisimo

kvalitní obuv za dobrou cenu, objednány již podruhé

• , zakoupeno v Sportisimo

• Lehké turistické boty do města

Lehké turistické boty do města.

• , zakoupeno v Sportisimo

Boty jsem zakoupila synovi. S touto značkou jsem spokojená - dobrá kvalita za rozumnou cenu.

• Pohodlné
  • , zakoupeno v Sportisimo

Prostě Columbia, boty jsou opravdu teplé a hlavně nepropustí vodu. Je dobré ji impregnovat při koupi a zamezit tak usazování špíny

Vše ok.

Vše OK